25 év alatti PHP programozó, web-fejlesztő munkatársat keresünk egri irodánkba

IT-NAV Hungary Kft.
Eger
2021. 07. 31.

25 év alatti PHP programozó, web-fejlesztő munkatársat keresünk egri irodánkba.

A munka 2/3-d részt home office-ban is végezhető.

1+ év szoftverfejlesztési szakmai tapasztalat előnyt jelent (bármilyen projecten, tanulmányok során szerzett tapasztalat is számít).

Feladatok

  • PHP-Mysql alapú online szoftverek fejlesztése
  • Webes alkalmazások tervezésében és fejlesztésében való részvétel
  • Meglévő szoftverek fejlesztése, tesztelése, optimalizálása
  • OOP szemlélet, jól átlátható kódolás

Elvárások

  • PHP ismerete
  • MySQL adatbáziskezelő ismerete
  • HTML, CSS alapvető ismerete
  • JavaScript és jQuery alapvető ismerete
  • Precizitás, pontosság, alapos és igényes munkavégzés
  • Szakmai újdonságok iránti érdeklődés, nyitottság
  • Csapatmunkában való részvétel és jó együttműködés

Amit kínálunk

  • 8 órás teljes munkaidő
  • fejlődési lehetőség (összetett projektekben való részvétel)
  • fiatalos légkör és fejlett munkakörnyezet

Munkavégzés helye: Eger, részlegesen home-office-ra is lehetőség van.

Lendületes csapatunkban biztosan megtalálod a helyed.

Amennyiben szeretnéd megpályázni a munkalehetőséget, küldd el fényképes önéletrajzod.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • OKJ
  • Gimnázium
  • Szakközépiskola
  • Technikum
  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott