Kutató/laboráns munkakör betöltésére keresünk munkatársat Demjénben

Biokékes Nonprofit Kft.
Demjén
Bruttó 219 000 Ft / Óra
2021. 02. 04.

Demjéni telephelyű cégünk biológus, vegyész, biomérnök illetve vegyészmérnök végzettség valamelyikével keres laboráns munkakörbe munkatársakat.

Amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődését a jelentkezés gombra kattintva küldje el önéletrajzát.

Feladatok

  • általános laboratóriumi feladatok
  • a cég kutatási-fejlesztési feladataiba történő becsatlakozás

Elvárások

  • biológus, biomérnök, vegyész, vagy vegyészmérnök BSc, MSc végzettség
  • B kategóriás jogosítvány
  • csapattal való együttműködésre és önálló munkavégzésre való képesség
  • jó kommunikációs és probléma megoldó készség
  • középfokú angol nyelvtudás

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • 1-2 év szakmai tapasztalat
  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott