Vágógép kezelő állás Egerben

Egri cég felvételt hirdet - Vágógép kezelő munkakör betöltésére.

Munkavégzés helye: Eger

Fényképes önéletrajzokat várunk!

Feladatok

  • anyag előkészítése vágáshoz, felpakolás a gépre
  • késztermék eltávolítása a vágógépről, átadás csomagolásra
  • maradék ívek végleges eltávolítása a termelésből, kézi mozgatással
  • a vágófépek vizsgálata, karbantartása, működés közben folyamatos felügyelete
  • munkaidő: Hétfőtől-Péntekig 8-16 óráig

Elvárások

  • vágógép kezelésben szerzett tapasztalat
  • műszaki érzék
  • precíz munkavégzés, megbízhatóság
  • minimum középfokú végzettség
  • jó fizikum, megfelelő erőnlét, kézügyesség
  • önállóan és csapatban történő munkavégzésre való képesség
  • 'B' kategóriás jogosítvány
  • férfi munkaerő

Előnyök

  • hasonló területen szerzett munkatapasztalat
  • nem dohányzó

Amit kínálunk

  • hosszútávú, stabil munkahely
  • jó munkahelyi légkör, kiváló munkakörnyezet
  • versenyképes fizetés

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Munkarend

  • Általános