Minőségbiztosítási munkatársat keresünk Eger és környékén

Sanube Kft.
Eger
2021. 01. 25.

ÁLLÁSLEHETŐSÉG – Minőségbiztosítási Munkatárs

A cégünk. Osztrák tulajdonban lévő családi vállalkozás, ami mezőgazdasági gépekhez és utánfutókhoz gyárt kábelkötegeket és világítótesteket. Piacvezető a mezőgazdasági gépek LED-Technológiás megvilágításának területén. Minőségbiztosítási kollégát keresünk – akár azonnali kezdéssel.

Elvárásaink:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Angol vagy Német nyelvtudás
  • Középfokú végzettség

Előny:

  • Szakirányú végzettség (villamosság, elektronika,műszaki)

Feladatok:

  • Gyártásközi ellenőrzések elvégzése és azok dokumentálása
  • A minőségellenőrök és csomagolók munkájának ellenőrzése és támogatása
  • A QM Vezető munkájának támogatása
  • A vevői reklamációk feltárása és a reklamációkezelés dokumentálása

Amit kínálunk:

  • Folyamatos fejlődési és tanulási lehetőség
  • Kiszámítható, hosszútávú munkahely
  • Negyedéves Prémiumrendszer
  • Cégesrendezvények
  • Barátságos, családias légkör

Ha úgy érzed, hogy szeretnél egy stabil, kiszámítható munkahelyet. Továbbá szeretnél egy barátságos családias légkörben dolgozni, akkor jelentkezz bátran.

Várjuk jelentkezésed fényképes önéletrajzzal az alábbi elérhetőségre s/vagy érdeklődj telefonon munkaidőben 8-16 óra között.

Sanube Kft.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Munkarend

  • Általános