Lakatos-karbantartó állás egy műszakos munkarendben Füzesabonyban

Pikopack Zrt.
Füzesabony
2021. 01. 22.

A Pikopack Zrt KARBANTARTÓ LAKATOS

munkatársat keres egyműszakos munkarendbe

Feladatok:

  • Az üzem karbantartási feladatainak elvégzése,  a termelő – és kiszolgáló berendezések műszaki állapotának ellenőrzése
  • Ütemezett karbantartási munkafolyamatok elvégzése
  • Műszaki meghibásodások okainak feltárása
  • Hibaelhárítás a legrövidebb idő alatt
  • Szerszámok, gépek rendben- és karbantartása
  • Javaslattételt tesz a műszaki problémák megoldására
  • Aktívan részt vesz a csapat munkájában, a kapcsolódó területek dolgozóival tartja a kapcsolatot

Elvárások:

  • Precíz, megbízható, önálló munkavégzés
  • Minimum 3 év hasonló területen szerzett gyakorlat
  • Műszaki középfokú végzettség

Amit kínálunk:

  • munkába járás támogatása
  • betanulás biztosítása
  • béren kívüli juttatás

Bérezés: megegyezés szerint

Önéletrajzát a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.

További információ telefonszámon kérhető, ami bejelentkezés után látható.

www.pikopack.hu

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Munkarend

  • Általános