Minőségellenőr állás Egerben, azonnali munkakezdéssel

AlZink Kft.
Eger
2024. 06. 26.

Egri telephelyünkre minőségellenőri munkakörbe munkatársat keresünk!

A vállalkozás cink öntvények gyártásával, megmunkálásával foglalkozik.

Feladatok

  • Öntött termékek gyártásközi ellenőrzésének elvégzése
  • Mérési eredmények dokumentálása
  • Alapanyagok és késztermékek vizsgálata
  • Információcsere a gyártásban és a minőségbiztosításban dolgozó munkatársakkal

Elvárások

  • Legalább középfokú végzettség
  • Aktív műszakirajz olvasási készség
  • Kézi mérőeszközök magabiztos kezelése
  • Magabiztos döntéshozatali képesség
  • Légy nyitott és tudj csapatban vagy akár önállóan is dolgozni
  • A munkavégzés 3 műszakban 8 órás munkaidőben történik

Előnyök

  • Műszaki végzettség
  • Gyártási környezetben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Azonnali munkakezdés
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Korrekt bérezés
  • Béren kívüli juttatások, bónusz rendszer
  • Munkába járás 100%-os támogatása helyközi járatok esetében, autóval 30 Ft/km
  • 18:00-06:00 között 30%-os műszakpótlék
  • Családias hangulat, fejlődési lehetőség

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Általános iskola
  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • Gimnázium
  • Szakközépiskola
  • Technikum

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott