Élelmiszeripari operátor álláslehetőség Verpeléten

Asiafood Kft.
Verpelét
2022. 09. 20.

ÁLLÁSLEHETŐSÉG

Az idén tíz éves múltra visszatekintő, ázsiai töltött tésztákat gyártó Asiafood Kft. felvételt hirdet verpeléti gyártó üzemébe

ÉLELMISZERIPARI OPERÁTOR POZÍCIÓ

betöltésére!

Feladatok

  • Operátori feladatok

Elvárások

  • Befejezett 8 osztály
  • Jó kézügyesség
  • Hidegtűrés

Amit kínálunk

  • Kezdő bér: bruttó 200.000 Ft/hó
  • Próbaidő után bruttó 15.000 Ft/hó jelenléti prémium
  • Próbaidő után bruttó 15.000 Ft/hó csoport prémium
  • 6 hónap után bruttó 30.000 Ft/negyedévi motivációs bónusz
  • Hosszútávú munkalehetőség, határozatlan idejű munkaszerződés
  • Munkatárs ajánlási bónusz
  • Környező településekről ingyenes buszjárat
  • Egy, illetve kétműszakos munkarend

Jelentkezni lehet:

  • A "Jelentkezem" gombra kattintva
  • Telefonon a bejelentkezés után megtekinthető telefonszámon.
  • Személyesen, önéletrajz leadásával a gyár épületében ( A buszmegálló közvetlenül a tésztagyár előtt található ) vagy postán a 3351 Verpelét, Külterület Hrsz. 0373/14., Pf.:7 címre küldve

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott