Gyakornok munkakörbe kollégát keresünk az Emerson egri gyárában

Az Emerson Automation Solutions tagjaként az AVENTICSTM a pneumatikai komponensek és rendszerek, valamint az egyedi alkalmazások egyik piacvezető márkája. Az Emerson egyik legnagyobb pneumatika gyáraként az egri gyáregység már több, mint 50 éve kínál termékeket és szolgáltatásokat a gépgyártás és az ipari automatizálás területére.

Szerezz szakmai tapasztalatot az Emerson egri gyárában!

Elméletből már felkészültél? Szeretnél tapasztalatot szerezni a gyakorlatban is?

Műszaki, gyártási, gazdasági és logisztikai területre is várunk hallgatókat vagy olyan jelentkezőket, akik számukra új területen szeretnének gyakorlati tapasztalatot szerezni.

Gyakornok lehetsz nálunk aktív és passzív hallgatói jogviszonnyal, illetve tanulmányaid befejezését követően is!

Feladatok

  • Műszaki, gyártási, gazdasági és logisztikai területr

Elvárások

Téged várunk, ha:

  • Már elsajátítottad a szakterülettel kapcsolatos tárgyi tudást;
  • Kommunikációs szinten használod az angol nyelvet;
  • Rugalmas vagy és jó csapatjátékos;
  • Precízen és elkötelezetten tudsz dolgozni;
  • Legalább hetente 3-4 nap munkavégzést  vagy teljes munkaidőt is van lehetőséged vállalni

Amit kínálunk

  • Nemzetközi hátteret, és bepillantást egy sikeres vállalat működésébe;
  • Támogatást szakmai osztályaink részéről;
  • Önálló, változatos feladatokat;
  • Rugalmas munkaidőt;
  • Gyakornoki munkaszerződést fizetéssel, és egyéb juttatásokkal;

Fényképes önéletrajzokat a bejelentkezés után látható címre is várjuk

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Technikum
  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános
  • Többműszakos

Beosztás

  • Gyakornok