Könyvelői állás 4 órás részmunkaidőben Egerben

Trimentor Team Kft.
Eger
2020. 11. 24.

Családias méretű és hangulatú irodánk könyvelői munkakörbe keres új munkatársat 4 órában.

Feladatok

  • Az iroda ügyfeleinek teljes körű, napi szintű könyvelése
  • Havi, negyedéves és éves bevallások, jelentések elkészítése, beadása
  • Bérszámfejtéssel kapcsolatos feladatok ellátása
  • Folyamatos kapcsolattartás és egyeztetés az ügyfelekkel

Elvárások

  • Mérlegképes könyvelői végzettség (regisztráció nem szükséges)
  • RLB könyvelői szoftver ismerete
  • ÁNYK szoftver ismerete
  • Office programok hatékony használata
  • Minimum 3 év könyvelési területen szerzett tapasztalat
  • Naprakész számviteli, adózási ismeretek
  • Önálló, precíz munkavégzés

Előnyök

  • Idegen nyelv ismerete
  • Jó kommunikációs készség
  • Nyitottság az új feladatok iránt

Amit kínálunk

  • Ügyfeleink között található fuvarozással, gyártással és kereskedelemmel foglalkozó cégek valamint katás vállalkozók is. Ebből következően a sokrétű munka adott
  • Szakmai továbbképzés támogatása
  • Csapatunk fiatalos és családias
  • Rugalmas feltételek biztosítottak a munkaidővel kapcsolatban
  • Stabil, hosszútávú munkalehetőség, támogató környezet

Foglalkoztatás jellege

  • Részmunkaidő 4 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Munkarend

  • Általános