Munkalehetőség termelési műszaki menedzser pozícióba Egerben

Sanube Kft.
Eger
2020. 11. 17.

ÁLLÁSLEHETŐSÉG – TERMELÉSI MŰSZAKI MENEDSZER

SANUBE KFT.

Társaságunk a Sanube Kft. Osztrák tulajdonban lévő, kábelkonfekcionálással és világítótestek gyártásával foglalkozó dinamikusan fejlődő vállalkozás. Piacvezető a mezőgazdasági eszközökhöz és utánfutókhoz gyártott LED-világítás területén.

Kollégát keresünk termelésünkbe műszaki menedzser pozícióba:

Elvárásaink:

  • Szorgalom, precizitás, megbízhatóság
  • Angol vagy német nyelvismeret
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Stabil számítástechnikai ismeretek (microsoft office)
  • Terhelhetőség
  • Minimum középfokú végzettség (gépész, műszaki menedzser, műszerész...)

Előny:

  • ODOO, Autoscatch, SolidWoorks ismeret
  • Beszerzés, Tervezés Területén szerzett Tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Folyamatos fejlődési és tanulási lehetőség
  • Kiszámítható, hosszútávú munkahely

Feladatok:

  • Termelés műszaki és szakmai támogatása
  • Termelőgépek
  • Előrejelzések készítése
  • Gyártáselőkészítés támogatása
  • Általános adminisztratív feladatok

BÉREZÉS: Tapasztalat és Képzettség alapján megegyezés szerint.

Ha úgy érzed, hogy szeretnél egy stabil, kiszámítható munkahelyet. Továbbá szeretnél egy barátságos családias légkörben dolgozni, akkor jelentkezz bátran.

Várjuk jelentkezésed fényképes önéletrajzzal az alábbi elérhetőségre:

  • "Jelentkezem" gombra kattintva

és/vagy érdeklődj telefonon:

  • +36 36 884 059 (Munkaidőben : 8-16 óra között)
  • Sanube Kft. - 3324 Felsőtárkány Berva Ipartelep 17.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Munkarend

  • Általános