Fizikai, segéd, betanított munka

Álláslehetőség betanított pozícióban Egerben

Betanított munka Egerben azonnali munkakezdéssel!

Gyere és csatlakozz fiatalos, lendületes csapatunkhoz!

Biztos munkahely, hosszú távú munkalehetőség!

Dinamikusan fejlődő KTL festéssel foglalkozó cégünkhöz keresünk munkatársat a következő pozícióra:

Betanított munkás

Feladatok:

  • alkatrészek felrakása, leszedése festőkeretről
  • csomagolás
  • a folyamathoz tartozó dokumentálás

Elvárások:

  • 2 műszakba járásra való hajlandóság
  • precíz, felelősségteljes, megbízható munkavégzés
  • csapatban dolgozni tudás

Kizárólag fényképes önéletrajzokat a "Jelentkezem" gombra kattintva várunk.

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése