Számviteli munkatársat keresünk Egerbe

A Mediaworks Hungary Zrt., ismert és közkedvelt napilapjaival,a Nemzeti Sporttal, a Világgazdasággal, 19 megyei napilappal, női-, bulvár-, gasztro-, ifjúsági-és sport magazin portfóliójával, digitálismédia-termékeivel Magyarország egyik legfontosabb médiavállalata, mely több ,mint 2300 munkavállalót foglalkoztat országszerte.

A „ Content first” ,azaz „ Első a tartalom „ szlogen azt hivatott kifejezni, hogy a vállalat hisz a tartalomban , invesztál bele és ezt tartja egy médiavállalkozás legfontosabb alapkövének. Ehhez természetesen elengedhetetlen a háttérben dolgozó  támogató osztályok munkája és szakértelme is a mindennapi  munkavégzés során . A Mediaworks Hungary Zrt. EGRI irodájába keresünk SZÁMVITELI, teljes munkaidőben.

Pályázatát a bruttó bérigény megjelöléssel 2020.október 31-ig várjuk a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Feladatok

  • Banki és egyéb pénzügyi tételek könyvelése, egyeztetése
  • Kimenő számlák készítése
  • Analitikus nyilvántartások főkönyvi egyeztetése

Elvárások

  • Középfokú gazdasági végzettség
  • Számviteli, pénzügyi ismeretek
  • Microsoft Office alkalmazások alapos ismerete
  • Felelősségvállalás, csapatszellem
  • Hatékony munkavégzés,precizitás
  • Megbízhatóság
  • Önálló munkavégzés

  • Minimum 1 éves, hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  •  SAP -rendszer felhasználói szintű ismerete

Amit kínálunk

  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Hosszú távú karrierlehetőség
  • Nagyvállalati háttér
  • Kellemes munkavégzés

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakközépiskola

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott