Érékesítési munkatársat keresünk Egri irodába

Az Allianz Hungária Zrt. egri irodájába keresünk értékesítő kollégákat.

Célunk egy kiváló csapat építése, akik képesek az átlagnál többet és jobban dolgozni, akik szeretnének az átlagnál magasabb bérezésben részesülni, akik szeretnének karriert építeni, és elérni mind a közös, mind az egyéni céljaikat.

"Az Allianz Európa piacvezető biztosítási és pénzügyi szolgáltató csoportja, mely a világ többi részén is a legjelentősebb társaságok közé tartozik. Központja Münchenben található és világszerte több mint 70 országban tevékenykedik. Részvényeit minden jelentősebb tőzsdén, így a német DAX-on is jegyzik. Négy alaptevékenységi körébe a vagyon- és balesetbiztosítás, az élet- és egészségbiztosítás, a vagyonkezelés, továbbá a banki szolgáltatások tartoznak. 2013-ban a Fortune magazin által összeállított listán a 31. legnagyobb vállalatként szerepelt." (forrás: Wikipédia)

Jelentkezni a "Jelentkezem" gombra kattintva lehet.

Feladatok

  • Ügyfelekkel való kapcsolatfelvétel, kapcsolattartás, kapcsolatápolás,
  • az Allianz Hungária Zrt. termékeinek értékesítése,
  • adminisztrációs feladatok.

Elvárások

  • Kiemelkedő kommunikációs készség,
  • jó megjelenés,
  • kiváló kapcsolatteremtő képesség,
  • rugalmasság,
  • kifogások higgadt kezelése,
  • magabiztosság.

Előnyök

  • Felsőfokú (egyetemi, főiskolai diploma) végzettség,
  • biztosítási (!) vagy értékesítési piacon szerzett tapasztalat,
  • pénzügyi ismeretek,
  • nyelvtudás.

Amit kínálunk

  • Otthonról vagy az irodából is végezhető munka,
  • rugalmas munkaidő,
  • teljesítményen alapuló versenyképes bérezés.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Munkarend

  • Általános