Lejárt hirdetés

Bérszámfejtő és TB ügyintéző állás Egerben

Betonbauer West Kft.

Bérszámfejtő, tb ügyintéző

Munkavégzés helye: Eger

2020. 09. 30. 08:16

Egri székhelyű cég azonnali kezdéssel német nyelvismerettel és szakirányú végzettséggel rendelkező  bérszámfejtő és TB ügyintéző munkakörben munkatársat keres.

Hosszú távú munkalehetőség, családias légkör, azonnali kezdés!

Önéletrajzát a bérigény megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.

Feladatok

  • bérszámfejtési és TB kifizetőhelyi feladatok teljes körű ellátása
  • be- és kilépő munkavállalók teljes körű adminisztratív ügyintézése
  • nyilvántartások vezetése, adatszolgáltatások elkészítése, személyi anyagok kezelése
  • munkáltatói és egyéb igazolások kiállítása
  • hatályos jogszabályi környezet figyelemmel kísérése, alkalmazása (adó, munkaügy, tb-törvény)

Elvárások

  • szakirányú végzettség (tb és bérügyintézői szakképesítés)
  • legalább 1 éves teljes körű bérszámfejtésben szerzett tapasztalat
  • munkaügyi, társadalom és nyugdíjbiztosítási, valamint adójogszabályi ismeretek
  • precizitás, önállóság, jó stressztűrő képesség, magas fokú proaktivitás
  • Office 365 programok, elsősorban excell ismerete
  • középszintű német nyelvtudás

Amit kínálunk

  • 8 órás munkaszerződés
  • felelősségteljes, kihivásokkal teli munkakör
  • stabil háttér
  • versenyképes jövedelem

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola
  • OKJ

Szükséges nyelvtudás

  • Német

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!