4 órás takarítónői állás Füzesabonyba

Pikopack Zrt.
Füzesabony
2020. 09. 29.

A Pikopack Zrt., a fém csomagolóeszközök egyik legnagyobb magyarországi előállítója, mintegy 50 éves múltra tekint vissza, közel 500 főt foglalkoztat. A társaság munkatársat keres

takarítónő munkakörbe, napi 4 órás időtartamban.

Feladatok:

  • Irodaház irodáinak, mellékhelyiségeinek,  lépcsőházának  napi takarítása
  • Időközönkénti nagytakarítás szervezése, lebonyolítása

Elvárások:

  • Munkájára igényes, precíz, alapos munkavégzés
  • Megbízhatóság
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • támogató légkör, szép környezet
  • munkába járás támogatása
  • betanulás biztosítása
  • cafetéria juttatás

Munkavégzés helye: Füzesabony, Kerecsendi út 123.

Önéletrajzát a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.

További információ a következő telefonszámon kérhető: 30/602 30 67

Foglalkoztatás jellege

  • Részmunkaidő 4 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Munkarend

  • Általános