Ifjúsági koordinátort keresünk Egerben

Ifjúsági koordinátort keresünk egri munkavégzésre.

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

  • fényképes szakmai önéletrajz
  • motivációs levél
  • végzettséget igazoló dokumentumok másolata
  • hozzájáruló nyilatkozat személyes adatok kezeléséhez

A munkakör betölthetőségének időpontja:

A munkakör legkorábban a pályázatok elbírálását követően azonnal betölthető.

A pályázat benyújtásának határideje: 2020. szeptember 18.

Jelentkezni a "Jelentkezem" gombra kattintva lehet.

Feladatok

  • Fiatalokkal végzett közösségszervezői munka, az ifjúság önszerveződésének elősegítése.
  • Ifjúsági rendezvények kezdeményezése, szervezése, lebonyolítása.
  • Pályaorientációs és karrier tanácsadás végzése egyének számára.
  • Kapcsolattartás társintézményekkel, közoktatási intézményekkel, ifjúsági közösségekkel és szervezetekkel.
  • Közönségszervezés.
  • Pályázati lehetőségek figyelemmel kísérése, pályázatokban való közreműködés.

Elvárások

Pályázati feltételek:

  • főiskola, szociálpedagógia, andragógia, pedagógia
  • hasonló területen szerzett - legalább 1-3 év szakmai tapasztalat
  • felhasználói szintű MS Office (irodai alkalmazások)
  • felhasználói szintű internetes alkalmazások
  • magyar állampolgárság
  • büntetlen előélet, erkölcsi bizonyítvány

Elvárt kompetenciák:

  • Kiváló szintű kommunikációs és szervezői készség, kreativitás.

Előnyök

  • egyetem, szociálpedagógia, pedagógia
  • angol nyelvből középfokú C típusú általános nyelvvizsga, társalgási szintű nyelvtudás
  • ECDL
  • Európai Uniós pályázatokban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Változatos munkakör
  • jó társaság
  • kulturális programok
  • kreativitás.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Főiskola

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott