Egri 4 órás állatorvosi asszisztensi állás azonnali kezdéssel

FEVA-VET Bt.
Eger
Bruttó 105 300 Ft - 105 300 Ft / hónap
2020. 08. 25.

Egri kisállatpraxisba keresünk 4 órás munkakörbe szakképzett állatorvosi asszisztenst azonnali kezdéssel.

Feladatok

  • Állatok rögzítése beavatkozásokhoz,
  • Műtéti előkészítés, asszisztencia,
  • Higiénikus munkavégzés feltételeinek biztosítása,
  • Gyógyszerkészlet kezelés, gyógyszerrendelés,
  • Adatbázis kezelés, nyilvántartások vezetése,
  • Kommunikáció az állattulajdonosokkal.

Elvárások

  • Állatszeretet, állatokkal való bánásmód ismerete,
  • Szakképzettség (állatorvosi asszisztensi OKJ-s tanfolyam, szakiskola, szakmai gyakorlat, egészségügyi végzettség)
  • Alapvető biológiai ismeretek,
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek,
  • Gyakorlatiasság, precizitás, pontosság, szorgalom, tisztaságszeretet,
  • Új ismeretek gyors elsajátítása,
  • Nem dohányzó.

Előnyök

  • Szakképesítés vagy szakmai gyakorlat.
  • Jó kommunikációs képesség, magabiztosság.
  • Gyors tanulási képesség, jó memória.

Amit kínálunk

  • Heti 5 munkanapon keresztül 8-12 óráig tartó munkabeosztás,
  • Családias hangulat.

Foglalkoztatás jellege

  • Részmunkaidő 4 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott