Raktárkezelő állás Füzesabonyban

Pikopack Zrt.
Füzesabony
2020. 08. 17.

    A Pikopack Zrt. a konzerves állateledel gyártással foglalkozó területére

RAKTÁRKEZELŐ MUNKATÁRSAT KERES

Feladatok:

  • a beérkezett anyagok minőségi és mennyiségi  átvétele
  • anyagok nyilvántartásba vétele, azok  naprakész vezetése
  • a bevételezett anyagok szakszerű tárolása, kezelése
  • gyártáshoz szükséges anyagok  előkészítése,  kiadása
  • készletellenőrzés, leltározás

Elvárások:

  • középfokú végzettség
  • raktári tevékenységben szerzett gyakorlat
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek, Excel alapos ismerete
  • megbízhatóság, precizitás, önállóság
  • elkötelezettség

Előny:

  • Abas vállalatirányítási rendszer ismerete

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem és juttatási csomag ( cafetéria)
  • stabil vállalati működés, támogató vállalati kultúra
  • betanulás biztosítása

Munkavégzés helye: Füzesabony

Önéletrajzát a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.

További információ a következő telefonszámon kérhető: 30/602 30 67

www.pikopack.hu  Cím:3390 Füzesabony, Kerecsendi út 123.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Munkarend

  • Általános