Beszerző munkakörben álláslehetőség Egerben

A RÁDI PÉKSÉG Kft. hosszú távú munkavégzésre dinamikus és felelősségteljes hozzáállású BESZERZŐ munkatársat keres

Feladatok:

  • aktív részvétel a beszerzési osztályon folyó munkafolyamatokban
  • ártárgyalások, szerződések előkészítése
  • beszállítókkal való kapcsolattartás
  • általános adminisztrációs feladatok
  • beszerzési vezető munkájának támogatása
  • riportok, elemzések készítése, nyilvántartások vezetése
  • árak nyomon követése, összehasonlítása
  • együttműködés és kommunikáció más osztályokkal

Elvárások:

  • felsőfokú gazdasági végzettség
  • Microsoft Office alkalmazások alapos ismerete (Excel és Word programok)
  • jó szervezési és problémamegoldó képesség
  • gyors, önálló és precíz munkavégzés
  • megbízhatóság
  • kommunikációképes angol nyelvtudás (német nyelvtudás előnyt jelent)
  • B kategóriás jogosítvány

Amit nyújtunk:

  • piacképes jövedelem
  • stabil vállalati háttér
  • hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye: Eger

Amennyiben az állás felkeltette az érdeklődését, önéletrajzát küldje el a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Munkarend

  • Általános