Takarítói munka Egerben

Black Döner Kft.
Eger
2020. 08. 11.

A DAbo döner étterem csapata keres takarító munkatársakat.

Egri lakhellyel rendelkezők jelentkezését várjuk, vagy azokét, akik az éjszakai hazajutásukat gépjárművel meg tudják oldani.

Péntek, szombat késő éjszakai munkavégzés szükséges.

Munkarend 2 nap munka 2 nap pihenő.

Feladatok

  • étterem és szociális helységek takarítása;
  • mosogatás;
  • zöldségelőkészítés;

Elvárások

  • Korrekt tisztelettudó, csapatban dolgozni tudó és akaró,munkjára igényes munkatársakat keresünk.

Előnyök

  • Hasonló munkakörben szerzett gyakorlat.

Amit kínálunk

  • Tisztességes bánásmód, korrekt csapat, alkalmi munkavégzés, bizonyítás esetén állandó 8 órás bejelentés.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra
  • Részmunkaidő 4 óra
  • Időszakos munka

Elvárt tapasztalat

  • 10 vagy több év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Munkarend

  • Megszakítás nélküli (váltásos)

Beosztás

  • Beosztott