Vendéglátás

Recepciós munkatársat keresünk a parádsasvári Kastélyhotelbe csapatunk bővítése céljából

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Parádsasvár
2020. 08. 07. 15:08

Recepciós munkatársat keresünk a parádsasvári Kastélyhotelbe csapatunk bővítése céljából.

Kérjük, fényképes önéletrajzát küldje a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Jelentkezéskor, kérjük, tüntesse fel bérigényét!

Feladatok:

  • Vendégek fogadása, érkeztetése, informálása, utaztatása
  • Fizettetés, számlázás, vendégeink folyamatos udvarias, szakszerű kiszolgálása
  • Kapcsolattartás a szálloda más területeivel
  • Foglalások rögzítése, ellenőrzése, szobák beosztása
  • E-mailek, telefonok folyamatos kezelése

Elvárások:

  • Szállodai recepción szerzett tapasztalat
  • Pontos, precíz, gyors munkavégzés
  • Megbízhatóság, önállóság, terhelhetőség
  • Kiemelkedő kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • Kedves, mosolygós, udvarias személyiség, ápolt megjelenés

Amit kínálunk:

  • Kiemelkedő munkakörnyezet
  • Fiatal csapat
  • Hosszútávú munkalehetőség
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése