Értékesítési munkatársnak álláslehetőség Egerben

Értékesítési munkatársat keresünk nemzetközi háttérrel rendelkező céghez magas minőségű szolgáltatások értékesítésére

Feladatok

  • Folyamatos kapcsolattartás ügyfelekkel mind írásban és szóban
  • Új ügyfelek megkeresése
  • Jövőbeli pénzügyi tervek elkészítése
  • Mind önálló, mind csapatban történő munkavégzés

Elvárások

  • Igény és képesség az önálló, határidőre történő munkavégzésre
  • Jó probléma megoldó képesség
  • Precizitás, megbízhatóság, lelkiismeretes munkavégzés, felelősségvállalás
  • Kreatív, eredeti gondolkodás
  • Min. középfokú végzettség, de diploma előnyt jelent

  • Kibontakozási lehetőség, nyitottság új ötletek megvalósítására
  • Laza, de felelősségteljes munkavégzés
  • Nincsenek felesleges meetingek
  • Fő vagy mellékállásban is végezhető

Amit kínálunk

  • Hosszútávú partneri kapcsolat
  • Megbízható nemzetközi háttér
  • Folyamatos képzési lehetőség értékesítési tréningjeinken
  • Egyéni versenyképes jövedelem

Foglalkoztatás jellege

  • Vállalkozói, szerződéses

Munkarend

  • Megszakítás nélküli (váltásos)