Boltvezető kollégát keresünk Egerben

Bronko Invest Kft.
Eger
2020. 07. 22.

Stabil cégháttérrel rendelkező társaság kiskereskedelmi egységébe boltvezető munkatársat keres.

Feladatok

  • Értékesítési célok megvalósítása meghatározott értékesítési tervek alapján
  • Az üzlet napi operatív működésének irányítása, kapcsolódó szervezési és adminisztrációs feladatok ellátása
  • Készlet kezelése
  • A vásárlók magas szintű kiszolgálásának biztosítása
  • Az üzletben dolgozó csapat irányítása és motiválása, munkaszervezése, fejlesztése
  • A forgalom folyamatos nyomon követése
  • Az áruházi arculat megjelenések felügyelete
  • Aktív értékesítés az üzlet személyzetének tagjaként
  • Részvétel a leltár előkészítésében, lebonyolításában
  • Árurendelés, optimális árugazdálkodás és folyamatos minőség-ellenőrzés
  • Feladatok delegálása, megvalósításának ellenőrzése
  • A munkavállalók felelősségteljes irányítása, motiválása

Elvárások

  • Középfokú kereskedelmi végzettség
  • Kereskedelemben szerzett vezetői tapasztalat
  • Értékesítés orientált vezetési és döntéshozatali képesség
  • Barátságos, készséges és vevőorientált
  • Nagyfokú stressztűrő képesség
  • Tanulásra, fejlődésre való nyitottság és hajlam
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Excel)
  • Gyorsaság, hatékonyság, terhelhetőség

Előnyök

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Felelősségteljes pozíció
  • Stabil cégháttér

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakközépiskola

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Közép vezető