Egri autókozmetikába munkatársat keresünk

Auto Magic Eger Kft.
Eger
Nettó 800 Ft - 1 000 Ft / óra
2020. 07. 16.

Fiatal csapatunkba, megbízható, igényes, precíz munkatársat keresünk "autókozmetikus" munkakörbe, hosszú távra.

Több területre kerüsünk autókozmetikai munkatársat, melynek bérezése szakképzetséghez képest változik.

  • Autók belső tisztítása, nagytakarítása
  • Gyors külső - belső (mosás-porszívózás)
  • Autópolírozás
  • Esztétikai javítások

Gyakorlat előnyt jelent, de nem feltétel. Lehetőség van betanulásra.  Ha szereted az autókat és szereted az autókat széppé varázsolni,  akkor várom jelentkezésed.

Várjuk jelentkezésed vagy e-mailben a "Jelentkezem" gombra kattintva, telefonon: +3670/ 31 666 66 vagy akar személyesen műhelyünkben.

Feladatok

1. Autókozmetika

Elvárások

  1. precíz
  2. megbizható
  3. munkájára igényes személyt keresünk

Előnyök

  1. autóiparban szerzett tapasztalatok
  2. B kategóriás jogosítvány

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Munkarend

  • Általános