Élelmiszeripari mérnök pozícióba munkatársakat keresünk Egerben

A magyar piacon több mint 20 éves múlttal rendelkező, sütőipari vállalat keres értékesítésben jártas szakembert az alábbi pozíció betöltésére:

Élelmiszeripari mérnök

pozícióba!

Főbb feladatok, munkák:

  • Sütőipari termékek gyártásának folyamatos támogatása, fejlesztése minőségügyi, élelmiszerbiztonsági szempontból
  • Alapanyagok és késztermékek minőségének ellenőrzése, nyomon követesé
  • Új termékek bevezetésében való részvétel
  • A szükséges minőségirányítási dokumentációk elkészítése, eredmények elemzése és javítása
  • Gyártmánylapok és terméklapok elkészítése, aktualizálása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú élelmiszeripari végzettség
  • Angol nyelv középszintű ismerete írásban és szóban
  • Pro aktivitás, határozottság
  • MS Office alkalmazások (Excel, PowerPoint, Word, Outlook) magabiztos ismerete

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Élelmiszeripari minőségbiztosításban szerzett tapasztalat
  • IFS, rendszer működtetésében való tapasztalat előny

Magyar és idegen nyelvű szakmai önéletrajzát bérigény megjelölésével várjuk a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Munkarend

  • Általános