Portás munkalehetőség Egerben

A Heves Megyei Harmónia Egyesített Szociális Intézmény (3300 Eger, Szalapart u. 84. ) állást hirdet az alábbi munkakör betöltésére:

PORTÁS

A munkavégzés helye: Heves Megyei Harmónia Egyesített Szociális Intézmény (3300 Eger, Szalapart 84.)

Munkaidő: 24 óra szolgálat 48 óra szabad

Bérezés: A közalkalmazotti tábla szerint történik.

Az állás nincs végzettséghez kötve, de minimum 8 általános iskolai végzettség, továbbá jogosítvány megléte és 5-10 éves gépjárművezetői tapasztalat.

Feladatok: portási feladatok ellátása, kulcsok nyilvántartása, ki -és beléptetés, portanapló vezetése, alkalmanként intézményi gépjármű vezetése

Telefonon érdeklődni lehet: 36/427-455-ös telefonszámon Nagyváradi Judit gazdasági koordinátornál.

Fényképes önéletrajz benyújtásának módja:

  • Postai úton az intézet címére küldve: Heves Megyei Harmónia Egyesített Szociális Intézmény (3300 Eger, Szalapart 84.)
  • Az intézmény e-mail címére elküldhető: a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Munkarend

  • Általános
  • Többműszakos