IT Expert Edi pozícióba kollégát keresünk Egerben

IT EXPERT EDI

Munkavégzés helye: Eger

Munkakörbe tartozó feladatok:

  • EDI-os Partnerek specifikációinak értelmezése
  • Az EDI-os adatkonverziókhoz szükséges programok elkészítése, fejlesztése, módosítása
  • A napi tranzakciók figyelemmel kísérése, az esetlegesen felmerülő problémák megoldása
  • Rendszerbeli változások támogatása ( migráció, fejlesztés, interfacek stb..)
  • Hibajegyek kezelése az Emerson IT/FLMC szabályai és irányelvei alapján- úgy, mint incidens, változás és problémakezelés
  • Együttműködés a globális FLMC EDI csapattal

Munkakörbe tartozó elvárásaink:

  • Bsc és/vagy Msc szintű diploma, informatikai és/vagy gazdasági területen
  • SAP modulok ( PP/MM/WM/SD ) bármelyikének ismerete
  • Angol nyelv magas szintű ismerete
  • Gyors helyzetfelismerő és problémamegoldó képesség
  • Szakmai EDI tapasztalat ( EDI formátumok, adatkonverziós programok készítése, partner rendszerhez történő csatlakozás beállítása, folyamatellenőrzés )
  • EDI összekapcsolása ERP rendszerrel ( SAP, Syteline vagy Oracle ) – EDI-os integráció különböző ERP rendszerekkel
  • Tapasztalat API rendszerekhez történő kapcsolatok kiépítésében

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Munkarend

  • Általános