Egri Kutyasuli segítő kollégát keres tanfolyamaira

Az Egri Kutyasuli új munkatársait keresi: segítő, csoportos foglalkozásokon.

CSAK AKKOR JELENTKEZZ, HA VAN SAJÁT KUTYÁD ÉS VÀÁLLALOD, HOGY ELVÉGZED VELE AZ ALAPFOKÚ TANFOLYAMOT!

Szereted a kutyákat?

Érdekel a kutyàzás magasabb szinten?

Esetleg hobbyd a kutyázás, de szívesen keresnèl vele pénzt is? Akkor itt a helyed!

Feladatok

  •  biztosítani a csoportos órákon a rendet, a kutyák megfelelő játékát
  • óra előtt a pályát alkalmas állapotba hozni Pl.: össze szedni a szemetet, a kutya ürüléket, diót stb..
  • felkészíteni a pályára a szükséges eszközöket
  • heti 1x részt venni egy megbeszélésen (kb 2 óra)
  • képviselni az iskolát rendezvényeken (pl.: a suli által szervezett)
  • fényképet készíteni az órákról, rendezvényekről
  • pályakarbantartási munkákba részt venni
  • megosztani az iskola eseményeit a Facebook-on csoportokba
  • plakátolásba besegíteni

Elvárások

  • szereti a kutyákat és nem fél Tőlük
  •  határozott, dinamikus egyéniség
  • vállalja saját kutyával az alapfokú tanfolyam elvégzését

Előnyök

  • saját gépjármű megléte
  • tapasztalat kutyakiképzésben

Amit kínálunk

  •  hosszú távú munkalehetőség
  • rugalmas munkaidő
  • fejlődési lehetőség (csoportos órák oktatása)

Foglalkoztatás jellege

  • Részmunkaidő 4 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Szakközépiskola

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott