Közmű-felújítási munkákhoz építésvezető munkatársat keresünk

Agriapipe Kft.
Eger
Bruttó 400 000 Ft - 500 000 Ft / hónap
2020. 06. 29.

Közmű-felújítási munkákat végző cégünk keres építésvezető munkakörbe munkatársat.

A feltárás nélküli csővezeték-felújítás területén komoly szakmai múlttal rendelkező társaságunk tevékenységét 3-5 fős egri, hevesi és ózdi csapataiban végzi az ország egész területén.

Feladatok

  • A speciális technológiai ismeretek elsajátítását követően a felújítási projektek előkészítése, munkaszervezés, a kivitelezések során kapcsolattartás a megrendelő helyszíni képviselőjével, a tömlők, csövek, idomok helyszíni beépítésének irányítása, szükség esetén aktív részvétel a fizikai munkában.

Elvárások

  • építőipari technikus vagy építőmérnök iskolai végzettség,
  • csapatmunkában történő együttműködési készség,
  • szervezőkészség,
  • vezetői készség, komunikációs képesség,
  • rugalmasság, problémamegoldó képesség,
  • "B" kategóriás jogosítvány

Előnyök

  • közmű-felújítási területen szerzett többéves tapasztalat,
  • "C" kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • stabil munkáltatói háttér,
  • versenyképes jövedelem,
  • alapbéren felül havonta jutalom,
  • gépjárművezetői pótlék,
  • 13. havi bér,
  • készpénzcafeteria,
  • iskolakezdési támogatás,
  • tanulási és szakmai fejlődési lehetőség a feltárás nélküli csővezeték felújítási technológiák területén

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakközépiskola
  • Technikum
  • Főiskola
  • Egyetem

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Közép vezető