Értékesítői/eladói munkakörbe kollégát keresünk Egerben

Kelemen Profi Kft.
Eger
2020. 06. 19.

Értékesítői/Eladói munkakörbe csapattársat keresünk, Egerben több éve működő munkaruházati és munkavédelmi szaküzletbe, teljes munkaidőben.

Amit kínálunk:

  • Stabil, biztos vállalati háttér már 18 éve,
  • Szakmai továbbfejlődési lehetőség,
  • Versenyképes jövedelem,
  • Céges telefon,
  • Fiatalos környezet,
  • Motivált csapat, erős csapatszellem
  • Önálló feladatkör,

Ideális jelölt vagy, ha:

  • Céltudatos, elszánt és kitartó vagy.
  • Értékesítési területen szerzett tapasztalattal rendelkezel.
  • Kiváló a kommunikációs és problémamegoldó készséged.
  • Képes vagy motiválni másokat.
  • Tudsz, szeretsz és akarsz egy fiatalos csapatban dolgozni.
  • Fontosnak tartod a folyamatos önfejlesztést.
  • A vásárlók magas szintű kiszolgálása neked is fontos.
  • Általános informatikai ismeretekkel bírsz.
  • Eredmény-orientált személyiség vagy.
  • Szeretnél egy dinamikus, rutinos csapat tagja lenni.

Előnyt jelent ha:

  • Hasonló szakterületen szereztél már tapasztalatot.

Legyél Te az, aki megteszi az első lépést és hozzájárul a lendületével és szakmai tudásával a céljaink eléréséhez.

Jelentkezz: Várjuk a fényképes önéletrajzodat és motivációs leveledet a "Jelenkezem" gombra kattintva.

Tárgyban: „Értékesítői/Eladói” hivatkozással.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Munkarend

  • Általános
  • Többműszakos