Állatorvosi asszisztens állás Egerben

FEVA-VET Bt.
Eger
2020. 06. 16.

Jól felszerelt egri állatorvosi rendelőbe hétfőtől-péntekig 7-15 óráig állatorvosi asszisztenst keresünk.

Feladatok

  • Az állatorvosi rendelő higiéniai karbantartása (takarítás, fertőtlenítés).
  • Számítógépes adatbázisok felhasználói szintű ismeretének elsajátítása, adminisztráció, gyógyszerkészlet kezelés.
  • Állatok ellátásánál, műtéteknél segédkezés.

Elvárások

  • Állatszeretet.
  • Az állatokkal való megfelelő bánásmód ismerete.
  • Alapvető biológiai ismeretek megléte.
  • Tisztaság szeretet, igényesség a környezet higiéniájával szemben.
  • Precizitás, pontosság, gyors tanulási és jó koncentrációs, valamint kommunikációs képesség.

Előnyök

  • Korábbi, hasonló munkakörben szerzett tapasztalat.
  • OKJ-s állatorvosi asszisztensi képzettség.

Amit kínálunk

  • Fix munkaidő, szabad hétvége,
  • Családias hangulat,

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • Gimnázium
  • OKJ

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott