A Hotel Unicornis*** szállodai értékesítő munkatársat keres

Székely Sas Kft.
Eger
2020. 06. 12.

A Hotel Unicornis***  Szállodai értékesítő munkatársat keres.

 Feladatok:

  • Egyéni és csoportos foglalások továbbá rendezvény ajánlatkérések kezelése
  • ajánlatok készítése
  • rendezvények előkészítése
  • új partnerek felkutatása
  • partnerekkel való kapcsolattartás
  • közösségi marketing eszközök folyamatos működtetése­
  •  számlázás
  • kreatív anyagok előkészítése, prezentációs, reklám anyagok elkészítése

Elvárások

  • Proaktív, kezdeményező hozzáállás
  • Önálló, precíz munkavégzés, eredmény-orientált személyiség
  • szakmai (szállodai értékesítési) tapasztalat
  • minimum angol nyelv tárgyalási szintű ismerete

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal és  fizetési igény jelöléssel lehetséges.

Munkavégzés helye: 3300 Eger , Dr Hibay Károly u. 2 Hotel Unicornis***

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános