Üzemeltetési vezető álláslehetőség Egerben

Üzemeltetési vezető

munkakörbe

Feladatok:

  •  Üzemeltetéshez kapcsolódó operatív feladatok koordinálása
  • Kapcsolattartás a külsős vállalkozókkal
  • Üzemelő berendezések rendszeres, megelőző, eseti felülvizsgálatainak koordinálása
  • Napi és heti riportok készítése s vezetőség felé
  • Meghibásodások és termelés kiesés minimalizálása
  • Üzemeltetési folyamatok kialakítása
  • Gépjármű flotta kezelése

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Összetartó, dinamikus csapat

Amit elvárunk:

  • Felsőfokú szakképesítés
  • Aktív, legalább középszintű angolnyelv-tudás
  • Felhasználói szintű MS Office ismeret
  • Koncepcionális gondolkodás, kreativitás
  • Kiváló tárgyalási és kommunikációs készség; stressztűrő képesség
  • Kommunikatív, rugalmas és csapatorientált személyiség
  • Vállalati gondolkodás mellett egyéni felelősségvállalás, megoldás-orientált munkavégzés
  • Megbízhatóság, diszkréció

Előnyt jelent:

  • Hasonló területen eltöltött 1-2 éves tapasztalat

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Munkarend

  • Általános