Álláslehetőség sales manager pozícióban Egerben

Kirándulj Nálunk Kft.
Eger
Nettó 170 000 Ft / hónap
2020. 05. 21.

Sales manager – fix fizetés, bejelentett munkaviszony

Széchenyi utcai reklámügynökségünk keresi új csapattagját sales manager pozícióba. Amennyiben munkát keresel, vagy csak váltani szeretnél és szívesen belevágnál valami újba, jelentkezz!

Téged keresünk, ha életigenlő, pozitív mentalitással rendelkezel, szereted a kihívásokat valamint jól kommunikálsz.

Feladatok:

  • magazinok illetve applikációk felületeinek értékesítése
  • országos kulturális attrakció éves naptárának betöltése
  • irodai adminisztráció

Kezdő vagy? Semmi gond! Mielőtt belevágnánk, alapos szakmai felkészítést biztosítunk.

Amit kínálunk:

  • fiatal csapat, jó munkahelyi légkör, fejlődési lehetőség, karrierépítés, csapatépítő tréningek, stabil anyagi háttér, hosszú távú munkalehetőség

Fizetés: nettó fix 170.000 Ft/hó + bónuszok

Munkarend:

  • Hétfő-Csütörtök: 08:00-16:30
  • Péntek: 08.00-15:00

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal a "Jelentkezem" gombra kattintva lehet.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott