Készletgazda/Inventory controller állás Egerben a Rádi Pékség Sütőipari Kft.-nél

A magyar piacon több mint 20 éves múlttal rendelkező, sütőipari vállalat keres értékesítésben jártas szakembert az alábbi pozíció betöltésére:

Készletgazda/Inventory controller

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

  • nyersanyag nyomon követése az alapanyag beérkezéstől a késztermék gyártásáig, anyagnorma - számítás,
  • nyomon követési rendszer fejlesztésében való aktív részvétel - hozzá kapcsolódó folyamatok optimalizálása,
  • a munkavégzéshez kapcsolódó dokumentációk kezelése,
  • kapcsolattartás a társosztályokkal

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • precíz, pontos munkavégzés
  • határozottság, problémamegoldó képesség, kiemelkedő kommunikációs kézség
  • rugalmasság, teherbírás
  • MS Office programok minimum felhasználói színtű ismerete (Erős excel tudás)
  • raktározásban, készletgazdálkodásban szerzett min 2-3 éves tapasztalat előnyt jelent

Szakmai önéletrajzát bérigény megjelölésével várjuk a "Jelemtkezem" gombra kattintva.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Munkarend

  • Általános