Munkalehetőség termelési koordinátor pozícióba Egerben

ÁLLÁSLEHETŐSÉG – TERMELÉSI KOORDINÁTOR

Nemzetközi Gyártó cég keres termelési koordinátort, a napi üzemi feladatok ellátására, koordinálására.

Munkavégzés helye: Eger.

Feladatok:

  • Az egyes termelési folyamatok összehangolása
  • A termelés ütemezése
  • Csoportvezetők koordinálása
  • Gyártás optimalizálása
  • Kapcsolattartás a raktárral, irodával, anyacéggel
  • Operatív vezetés
  • HR Támogatása

Elvárásaink:

  • Szorgalom, precizitás, megbízhatóság
  • Német vagy Angol nyelvtudás
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat (min 2-3 év)
  • Stabil számítástechnikai ismeretek (microsoft office)
  • 2 műszakos munkarend vállalása

Előny:

  • Odoo vállalatirányítási rendszer ismerete

Amit kínálunk:

  • Folyamatos fejlődési és tanulási lehetőség
  • Kiszámítható, hosszútávú munkahely
  • Munkábajárási támogatás
  • Céges rendezvények, bónuszok

Bérezés tapasztalat és kvalifikáció alapján megegyezés szerint!

Jelentkezés fényképes önéletrajzzal a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Munkarend

  • Általános