Újságkihordó munkatársat keresünk Füzesabonyban

Oszlánczi és Társa Kézbesítő Bt.
Füzesabony
Nettó 40 000 Ft - 40 000 Ft / hónap
2020. 04. 02.

Füzesabonyban munkaerőt keresünk a Heves Megyei Hírlap kézbesítési feladatainak ellátására.telepi részre, megbízási szerződéssel.

Csak füzesabonyi lakosok jelentkezését várjuk!

További információ:

  • Sebe József - 31/331-2875

Feladatok

  • Hétfőtől-szombatig 68 darab Heves Megyei Hírlap és esetenként néhány színes újság kézbesítése postaládákba, levélszekrényekbe maximum reggel 7 óráig.

Elvárások

  • Saját bicikli, lehetőleg kosárral, csomagtartóval ellátott.
  • Megbízhatóság.
  • A munkavégzéshez szükséges fizikai kondíció megléte ( a terjesztés naponta 60-80 percig tart a tempó függvényében)

Előnyök

  • Helyismeret.
  • A Magyarországon alkalmazott házszámozási rendszer ismerete. Páros oldal. Páratlan oldal. Milyen rendszer szerint nőnek, illetve csökkennek.
  • Kézbesítésben végzett gyakorlat.

Amit kínálunk

  • Kiegészítő jövedelmet kínálunk reggelente némi biciklizésért cserébe.
  • A terep könnyű, nincsenek benne dombok, emelkedők.
  • Táskát, esőkabátot, világítós mellényt, kesztyűt és sapkát biztosítunk.

Foglalkoztatás jellege

  • Egyéb

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Munkarend

  • Általános