Fizikai, segéd, betanított munka

Gépmesteri állás Egerben

Munkavégzés helye: Eger
2020. 03. 23. 14:53

Azonnali kezdéssel keresünk: 2 műszakos munkarendben automata gépsorok üzemeltetésére férfi munkatársakat Egerből és környékéről.

Feladatok:

  • A gépsorok üzemeltetésének felügyelete, beállítások, szerszámcserék elvégzése, karbantartási és javítási feladatok elvégzése, stb.

Elvárások:

  • Rugalmasság
  • Pontosság
  • Terhelhetőség
  • Hosszú távú munkakapcsolat
  • Megbízhatóság

Előnyök:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat, gépipari végzettség

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség egy gyorsan fejlődő cégnél
  • Alapos betanulás
  • Fiatalos csapat, barátságos környezet
  • Versenyképes jövedelem bér és teljesítménybér, béren kívüli juttatások

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése