Eger belvárosában lévő exkluzív üzletünkbe hölgy munkatársat keresünk

SZEBBAKELIT Kft.
Eger
2020. 08. 20.

Eger történelmi belvárosában lévő exkluzív üzletünkbe keresünk önálló munkavégzésre képes, talpraesett, megbízható hölgy munkatársat fő- vagy részmunkaidőben.

Kultúrált, barátságos munkahely, versenyképes bérezés, rugalmas beosztás.

Előny ha van kereskedelemben / vendéglátásban szerzett gyakorlatod, és beszélsz angolul.

Jelentkezésed mellé fényképes önéletrajzot kérünk! E-mailben általában minden jelentkezésre visszejelzünk.

Feladatok

  • Vásárlók udvarias és szakszerű kiszolgálása, kasszázási feladatok ellátása, üzlettér folyamatos tisztán és rendben tartása

Elvárások

  • Ígényes, ápolt megjelenés
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Önálló munkavégzésre való képesség
  • Pontosság, precízség, rátermettség
  • Rend- és tisztaság szerető személyiség
  • Hétvégi és ünnepnapokon történő munkavégzés

Előnyök

  • Angol nyelvtudás
  • Orosz, lengyel nyelvtudás extra előny
  • Kereskedelemben vagy vendéglátásban szerzett gyakorlat

Amit kínálunk

  • Exkluzív, kultúrált, barátságos munkakörnyezet
  • Rugalmas beosztás, de hétvégi és ünnepnapi munkavégzést is vállalni kell
  • Versenyképes bérezés
  • Kedvezményes személyzeti vásárlás

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra
  • Részmunkaidő 6 óra
  • Részmunkaidő 4 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola
  • Technikum
  • OKJ
  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott