CNC gépkezelői álláslehetőség, sorozatgyártási területen

TomSteel Kft.
Eger
2020. 02. 05.

A dinamikusan fejlődő egri Tomsteel Forgácsoló Kft. keres kollégát CNC gépkezelő munkakörbe, sorozatgyártási területre, CNC eszterga és/vagy CNC marógépre.

Jelentkezni a "Jelentkezem" gombra kattintva lehet.

Feladatok

  • Gépek felszerszámozása, szerszámbemérés
  • A rendelkezésre álló CNC program alapján elsődarab gyártás
  • Sorozatgyártás, méretek korrekciózása
  • Gyártásközi ellenőrzések elvégzése, dokumentálása
  • Napi karbantartások elvégzése

Elvárások

  • Minimum 1 év CNC gépkezelésben szerzett szakmai tapasztalat (szakirányú végzettség nem feltétel)
  • Műszaki rajz olvasási ismeretek
  • Kézi mérőeszközök ismerete
  • Felelősségtudatos, megbízható munkavégzés

Előnyök

  • Szakirányú végzettség
  • Többéves tapasztalat
  • Targonca jogosítvány

Amit kínálunk

  • Stabil, biztos háttér
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Kiszámítható munkaidő, többműszakos munkarend
  • Versenyképes jövedelem (megegyezés szerint)
  • Év végi juttatás
  • Utazás térítés

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott