Azonnali kezdéssel pénzügyi ügyintéző kollégát keresünk Sirokban

Tubex Mátra Kft.
Sirok
2020. 01. 23.

65 éves gyártási tapasztalattal rendelkező alumínium csomagolóeszköz előállító- és értékesítő vállalat. A cég európai szinten egyedülálló technológia alkalmazásával, 99,5%-os tisztaságú alumínium alapanyagok felhasználásával állít elő aeroszol palackokat és tubusokat.

Az alkalmazott minőségügyi rendszerek biztosítják a legyártott termékek kimagasló minőségét, amelyeket a gyógyszeripar, a kozmetika, a vegyipar és az élelmiszeripar számára, a világ 26 országában értékesítik.

A gyártáshoz szükséges alkatrészutánpótlásról, szerszámgyártásról és karbantartásról 40 szerszámgéppel ellátott, saját gépellátó üzem gondoskodik.

Pénzügyi ügyintéző

munkakörbe keressük leendő munkatársunkat azonnali kezdéssel.

Főbb feladatok:

  • Bejövő papír alapú/elektronikus számlák kezelése, rögzítése, igazoltatása, határidőre történő kiegyenlítés biztosítása
  • Bankkivonatok kezelése
  • Átutalásokkal kapcsolatos ügyintézés
  • Kimenő számlák készítése
  • Folyószámla rendezés
  • Likviditási tábla töltése; napi/heti/havi Cash-Flow összeállítása
  • Késedelmes számlák figyelése
  • Szállítói tartozások figyelése
  • Folyószámla egyeztetés
  • Pénztár kezelés
  • Pályázati elszámolásokkal kapcsolatos ügyintézés
  • Kapcsolattartás ügyfelekkel, belső munkatársakkal
  • Feladatkörhöz kapcsolódó adminisztratív feladatok elvégzése, levelezés, iratkezelés, telefonkezelés.

Elvárások:

  • Legalább középfokú gazdasági vagy pénzügyi szakirányú végzettség
  • Legalább 2 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • MS Office ismeret
  • Pontosság, precizitás

Előnyt jelent:

  • Mérlegképes könyvelői képesítés
  • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Fiatalos, lendületes, gyorsan fejlődő csapatban való munkavégzés
  • Stabil támogatói háttér
  • Modern irodai munkakörnyezet

Fényképpel ellátott szakmai önéletrajzát a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Munkarend

  • Általános