Kovács présgépkezelő kollégákat keresünk egri gyárunkba

Az Angstrom TruForge Kft. egri telephelyére keresünk munkatársakat kovács présgépek kezelésére.

Autóipari beszállítóként tevékenykedünk, cégünk fő profilja a süllyesztékes kovácsolás.

Feladatok

  • Munkalapon előírt, rajznak megfelelő kovácsolt darabok gyártása;
  • Meghatározott munkafolyamatok elvégzése: zömítés, előalakítás, készre alakítás, sorjázó présen sorjázás;
  • Munkaterület tisztán tartása, napi karbantartása;
  • Kovácsolási munkalapok kitöltése.

Elvárások

  • Végzettség: legalább befejezett általános iskola;
  • Munkavédelmi szabályok betartása;
  • Több műszakos munkarend vállalása.

Előnyök

  • Középfokú végzettség;
  • Fémipari, gyártásban szerzett tapasztalat;
  • Emelőgépkezelői képzettség

Amit kínálunk

  • Béren kívüli juttatások;
  • Teljesítményalapú ösztönző rendszer;
  • Stabil munkahely;
  • Azonnali kezdés;
  • Bejárás támogatása;
  • Tanulási, fejlődési lehetőség

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Munkarend

  • Többműszakos