Galvanizáló munkakörben álláslehetőség Egerben

VILATI Gyártó Zrt.
Eger
2020. 01. 14.

A VILATI Gyártó Zrt. galvanizáló munkatársat keres.

Amennyiben hirdetésünk feljektette érdeklődését, kérjük, fényképes szakmai önéletrajzát a pozíció megjelölésével juttassa el a "Jelentkezem" gombra kattintva.

  • További információval kapcsoaltban a +36 20/32 172 63 telefonszámon tud érdeklődni, vagy személyesen Eger, Faiskola út 9. szám alatt.

Feladatok

  • A galvanizáló üzem technológiai folyamatainak kezelése, (horganyzás, eloxálás)
  • Termékek galván sorra helyezése, a galvanizálás folyamatának nyomon követése
  • Galvanizáló kádakban a fürdők töménységének beállítása
  • Vegyi raktár kezelése, vegyszerek kimérése, oldatok elkészítése
  • Vegyszerek készleteinek figyelése

Elvárások

  • Vegyésztechnikus vagy galvanizáló végzettség
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Megbízhatóság

Előnyök

  • Több éves, hasonló területen szerzett munkatapasztalat

Amit kínálunk

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes bérezés
  • Cafeteria
  • Munkába járási támogatás (ha nem helyi lakos)

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Technikum

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott