Logisztikai munkatársnak álláslehetőség Kerecsenden

Sanamöbel Kft.
Kerecsend
2019. 12. 12.

Logisztikai munkatárs

Sanamöbel Bútorgyártó Kft.

Dizájn bútorok és bútoralkatrészek gyártásával foglalkozó, közel 100 fős vállalatunk csapatába várjuk leendő kollégánkat. Ha szeretnél hosszútávon dolgozni és fejlődni egy jó hangulatú csapatban várjuk jelentkezésedet!

Feladatok:

  • Gyártáshoz, kiszállításhoz kapcsolódó belső és külső dokumentáció adminisztrálása és feldolgozása
  • Gyártás indítási dokumentációk előkészítése,
  • Gyártás indítása a vállalatirányítási rendszerben
  • Termelésvezetővel történő egyeztetések az áruk kiszállításának határidejéről
  • Szállítással kapcsolatos okmányok elkészítése (CMR, szállítólevél, EKÁR ügyintézés)
  • A szállítandó termékek rakodásának nyomon követése
  • Együttműködés a társosztályokkal

Amit keresünk:

  • Középfokú végzettség
  • Informatikai alapismeret
  • Hatékony, pontos munkavégzés
  • Önállóság

Előnyt jelent:

  • Német és/vagy angol nyelvtudás előnyt jelent
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Termelésirányítási szoftverben szerzett tapasztalat

Bérezés:

  • Megegyezés szerint tapasztalat és munkavégzési teljesítés arányában. (Jelentkezéskor bérigényt kérjük feltüntetni.)

Amit kínálunk:

  • érdekes, változatos feladatok
  • versenyképes fizetés és juttatás
  • stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • bejárás támogatása

Munkaidő: Teljes munkaidőben

Munkavégzés helye: Kerecsend

Várjuk mindazok jelentkezését korra és nemre való tekintet nélkül, akik hosszú távra gondolkodnak, elhivatottak munkájukban és kedvet éreznek ahhoz, hogy egy könnyűfém megmunkáló - termelő cégnél helyezkedjenek el.

Jelentkezni önéletrajz küldésével a "Jelentkezem" gombra kattintva, illetve a 36/450-117-es telefonszámon lehet.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Munkarend

  • Általános