Álláslehetőség vevőszolgálati és fuvarszervező munkatársnak Kálban

Masterfoam Kft.
Kál
2019. 11. 07.

Cégünk, a MASTERFOAM KFT, építőipari és csomagolóipari felhasználásra, polietilén alapú habfólia gyártásával és további feldolgozásával foglalkozik.

Feladatok

  • Napi kapcsolattartás a vevőkkel (megrendelések felvétele, gyártásba ill. szállításra integrálása, kiszállítások megszervezése, visszajelzés a vevőknek, reklamációkezelés)
  • Naprakész vevői és szállítói adatbázis vezetése
  • Fuvarszervezés (kapcsolattartás fuvarozó cégekkel)
  • Értékesítési vezető munkájának támogatása

Elvárások

  • Logisztikai végzettség (akár pályakezdők is)
  • Tárgyalóképes, aktív angol nyelvtudás (napi munkához elengedhetetlen!),
  • MS Office önálló, magas szintű ismerete (teszteljük)
  • Integrált vállalatirányítási rendszer használata
  • Önálló, határozott munkavégzés, jó kommunikációs és problémamegoldó készség, vevőközpontú gondolkodás
  • B kategóriás jogosítvány

  • Kereskedelmi, ügyfélszolgálati területen szerzett tapasztalat előny
  • Építőipari és/vagy csomagolóipari piaci ismeret előny

Amit kínálunk

  • Hosszú távú együttműködés, biztos háttér
  • Széleskörű juttatási csomag
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Fiatalos, dinamikus csapat és barátságos munkahelyi légkör

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • OKJ
  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott