Menedzsment

HR Koordinátor pozícióba kollégát keresünk Egerben

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Eger
2020. 03. 10. 09:08

Egri irodánkba új kollégát/kolléganőt keresünk!

Ha jól kommunikálsz és érdekel a HR világa akkor nálunk a helyed!

Feladatok:

  • Munkaerő toborzása,
  • Toborzási csatornák folyamatos működtetése, álláshirdetések megfogalmazása, állásportálokon való megjelenítése, feladása különböző felületeken.
  • Jelentkezői telefonhívások fogadása és rögzítése, önéletrajzok kezelése, rendszerezése, előszűrése,
  • Adminisztrációs feladatok.
  • Kapcsolattartás a partnerekkel

Elvárások:

  • HR terület iránti érdeklődés,
  • Szakirányú végzettség, vagy hasonló területen szerzett releváns tapasztalat.
  • Kiváló kommunikációs, kapcsolatteremtő és szervezőkészség,
  • Önállóság, határozottság, rugalmasság,
  • Felhasználó szintű számítástechnikai ismeretek.

Előnyök:

  • Munkaerő toborzás.kiválasztás területén szerzett releváns tapsztalat
  • HR végzettség

Amit kínálunk:

  • Rugalmas munkarend,
  • Szakmai fejlődési lehetőség,
  • Előrelépési lehetőség
  • Versenyképes fizetés,
  • Céges telefon

Jelentkezéseket fényképes önéletrajzzal és pár sor bemutatkozással várjuk.

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése