Textilipari technikus munkatársat keresünk a Sanamöbel Bútorgyártó Kft-hez

Sanamöbel Kft.
Kerecsend
2019. 10. 11.

Textilipari technikus

munkatársat keres

a Sanamöbel Bútorgyártó Kft.

Cégünk dizájnbútorok gyártásával foglalkozik - korszerű technológia alkalmazásával - Németország és a Benelux államok bútorpiacaira.

Feladatok:

  • Megrendelések feldolgozása
  • Gyártás indítása
  • Modell tervezése, fejlesztése
  • Prototípus gyártás nyomon követése
  • Gyártáshoz kapcsolódó adminisztráció a vállaltirányítási rendszerben

  • Szakirányú végzettség
  • Stabil informatikai ismeret

Előnyt jelent:

  • Kárpitos műhely és/vagy varroda irányításában szerzett tapasztalat
  • Gyártmányfejlesztésben, modellezésben szerzett tapasztalat
  • Gerber szabászgép és tervezőprogram ismerete

Bérezés:

  • Megegyezés szerint tapasztalat és munkavégzési teljesítés arányában. (Jelentkezéskor bérigényt kérjük feltüntetni.)

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Egy műszakos, nyolcórás munkarend
  • Kulturált munkakörülmények
  • Jó hangulatú fiatal csapat
  • Bejárás támogatása

Várjuk mindazok jelentkezését korra és nemre való tekintet nélkül, akik hosszú távra gondolkodnak, elhivatottak munkájukban és kedvet éreznek ahhoz, hogy egy 100 fős termelő cégnél helyezkedjenek el.

Jelentkezni önéletrajz küldésével a "Jelentkezem" gombra kattintva, illetve a 36/450-117-es telefonszámon lehet.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Munkarend

  • Általános
  • Többműszakos