Marketing, média, újságírás, PR

Grafikus állás

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Eger
Fizetés: Bruttó 250000 - 250000 / óra
2019. 10. 03. 10:13

Az ABCkitűző Kft. egy 10 éves múltra visszatekintő ajándék-, reklámtárgyakat gyártó vállalkozás.
Munkadiő: hétfőtől péntekig 8:00-16:30 között, a vállalkozás egri telephelyén.

Nálunk nem a papír számít hanem a tudás, hozzáállás, ha nincs végzettséged az sem gond!!!

További információért, MUNKAIDŐBEN, hívja a 20-585-5101-es számot!

Jelentkezés kizárólag fényképes önéletrajzzal, e-mail-ben, a "JELENTKEZEM" gombra kattintva, elvárt nettó fizetés megjelölésével.

Feladatok:

  • Grafikai anyagok előkészítése, nyomtathatóvá alakítása
  • Megrendelők kérésére reklámanyagok tervezése, kivitelezése
  • Hirdetések kreatív anyagainak elkészítése online és offline felületekre
  • Katalógus, webshop termékfotózás

Elvárások:

  • 25 évesnél fiatalabb
  • BÁRMILYEN OKJ-s végzettség
  • Corel család ismeretek
  • Adobe család ismeretek
  • Felhasználói szintű MS Office programok
  • Szorgalom, önállóság, megbízhatóság, szépérzék
  • Proaktivitás

Amit kínálunk:

  • fiatalos csapat
  • versenyképes fizetés
  • kellemes munkakörnyezet
  • hosszútávú munkalehetőség.
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése