Mérlegképes könyvelő munkatársat keresünk mezőkövesdi munkavégzésre

RUSTIC GARDEN Kft.
Mezőkövesd
Bruttó 350 000 Ft - 450 000 Ft / hónap
2019. 09. 24.

Mérlegképes könyvelő munkatársat keresünk.

A munkaviszony teljes munkaidős. Javadalmazás formája munkabér és bérlettámogatás.

Feladatok

  • Szállítói, vevői számlák könyvelése
  • Költségelszámolások kezelése, könyvelése
  • Átutalások előkészítése
  • Forint és devizapénztári tételek kezelése, könyvelése
  • Banki tételek könyvelése
  • Bérszámfejtés
  • Főkönyv-analitika egyeztetések elkészítése
  • Aktív részvétel az adóbevallás és éves beszámoló összeállításában

Elvárások

  • Mérlegképes könyvelői végzettség.
  • Gyakorlatias MS Office használat (Excel, Word)
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Önállóság, proaktivitás

Amit kínálunk

  • Versenyképes bér, nyugodt munkakörnyezet

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott