Egri 80 lakásos társasház takarító/házfelügyelő munkatársat keres

M10 Társasház
Eger
2019. 09. 18.

Eger Felsőváros területén lévő 80 lakásos ("szálloda-folyosós") Társasház közös területeinek folyamatos takarítására keres takarítót/házfelügyelőt.

Munkakezdés: 2019. november 01.

Pályázatokat írásban a fent jelölt "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk az igénylet vállalkozói díj megjelölésével.

Beérkezési határidő: 2019. szeptember 30. (hétfő) 12:00

Feladatok

  • közös területek, folyosók, tárolók, liftek és kukatároló(k) folyamatos takarítása
  • ürítési napokon (heti két alkalom) kukaedények kihelyezése, majd üres állapotban történő fertőtlenítése
  • szelektív edények kihelyezése, majd üres állapotban történő tisztítása
  • épület szezonális (tavaszi és őszi) belső nagytakarítása
  • évi egyszeri lomtalanítás előkészítése
  • ház körüli területen képződő zöldhulladék zsákba történő összegyűjtése, sövényvágás

Elvárások

  • Takarításban szerzett több éves munkatapasztalat (esetleges referencia megjelölésével)!

Amit kínálunk

  • korrekt munkakörülmények
  • jól felszerelt eszközök
  • folyamatos kommunikáció

Foglalkoztatás jellege

  • Egyéb

Munkarend

  • Általános